نهاد عمومی کتابخانه های عمومی کشور
1395/1/22 یکشنبه
..
زاهدان:
برگزاری نشست کتاب‌خوان کتابخانه عمومی امام حسین(ع) زاهدان
..
حاجی‌آباد:
برگزاری مسابقه نقاشی «خلیج فارس» در کتابخانه عمومی الزهراء حاجی‌آباد
..
بندرعباس:
مسابقه نقاشی در کتابخانه عمومی علامه طباطبائی بندرعباس
..
فسا:
برنامه های بزرگداشت «روز فسا» در کتابخانه‌های عمومی این شهرستان
..
منجیل:
کتابخانه عمومی پیامبر اعظم(ص) بازگشایی شد
1393/12/10 یکشنبه
اخبار کتابخانه ها
1396/1/19 شنبه
..
از سوی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فسا اعلام شد:
برنامه های بزرگداشت «روز فسا» در کتابخانه‌های عمومی این شهرستان

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی فارس، محمدحسین فیروزی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فسا ضمن اعلام این خبر عنوان کرد: کتابخانه‌های عمومی شهرستان فسا از 17الی 23 فروردین‌ماه با برگزاری برنامه‌های گوناگون فرهنگی و کتابخانه‌ای، آماده ارائه خدمات به مراجعین محترم در کتابخانه‌های عمومی فسا خواهند بود.

وی با تصریح این‌که روز 19 فروردین‌ماه به مناسبت زادروز دانشمند بزرگ ابوعلی نحوی فسوی در تقویم ملی روز فسا نامگذاری شده است، افزود: در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در این روز میزبان عضویت رایگان متقاضیان و همشهریان در کتابخانه‌های عمومی شهرستان فسا خواهیم بود.

فیروزی از برپایی نمایشگاه کتاب به مناسبت این روز خبر داد و گفت: به منظور آشنایی بیشتر اهالی فرهنگ و کتاب و به اندازه ظرفیت‌های موجود، نمایشگاه آثار نویسندگان بومی شهرستان فسا از 19فروردین در کتابخانه‌های عمومی برپا می‌گردد و علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید و آشنایی بیشتر با این آثار به کتابخانه‌های عمومی مراجعه کنند.

وی برپایی مسابقه نقاشی با عنوان «شهر زیبای من فسا» ویژه کودکان و نوجوانان، «مسابقه معرفی کتاب و نویسندگان فسایی» و بازدید دانش‌آموزان و گروه‌های مختلف از کتابخانه‌های عمومی را بخشی دیگر از فعالیت‌های این اداره در هفته بزرگداشت فسا اعلام کرد.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فسا همچنین از فراخوان «بانک اطلاعات کتاب و نویسندگان فسایی» خبر داد و گفت: به لطف خداوند و با کمک کتابداران محترم شهرستان فسا، بخشی از اطلاعات حرفه‌ای «بانک اطلاعات کتاب و نویسندگان فسایی» در نیمه دوم سال 95 جمع‌آوری شده است.

فیروزی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم همزمان با هفته بزرگداشت فسا بخش دوم، که نیازمند همکاری مردم و همشهریان است، به خوبی ادامه یابد و ما در آینده نزدیک به اطلاعات کامل دست پیدا یابیم.

 

منبع : فسا

 
امتیاز دهی
 
 

[PageVisit]
1396/1/5 شنبه