نهاد عمومی کتابخانه های عمومی کشور
1395/1/22 یکشنبه
..
زاهدان:
برگزاری نشست کتاب‌خوان کتابخانه عمومی امام حسین(ع) زاهدان
..
حاجی‌آباد:
برگزاری مسابقه نقاشی «خلیج فارس» در کتابخانه عمومی الزهراء حاجی‌آباد
..
بندرعباس:
مسابقه نقاشی در کتابخانه عمومی علامه طباطبائی بندرعباس
..
فسا:
برنامه های بزرگداشت «روز فسا» در کتابخانه‌های عمومی این شهرستان
..
منجیل:
کتابخانه عمومی پیامبر اعظم(ص) بازگشایی شد
1393/12/10 یکشنبه
1396/2/23 شنبه
..
با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌شرقی صورت پذیرفت؛
برگزاری سومین جلسه دبیرخانه استانی هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی

سومین جلسه بررسی راهکارهای برگزاری با کیفیت هفتمین جشنواره‌کتابخوانی رضوی در سطح استان آذربایجان‌شرقی برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌‎شرقی، سومین جلسه بررسی راهکارهای برگزاری با کیفیت جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در آذربایجان‌شرقی با حضور شهرام خدایی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی این استان،‌ رحمان ابراهیمی معاون امور کتابخانه‌ها و همکاری‌ها و جمعی از کارشناسان اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌شرقی برگزار شد.

خدایی در این نشست با تأکید بر جذب مشارکت همگانی در ترویج هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: وظیفه همه ما و کتابداران جلب مشارکت حداکثری آحاد مردم مومن و معتقد استان به ویژه اعضای کتابخانه‌های عمومی برای شرکت در جشنواره است.

وی همچنین به اطلاع‌رسانی جشنواره در فضای مجازی و ترغیب به شرکت در جشنواره به صورت الکترونیکی تأکید کرد.

حاضرین در این نشست هر یک به ارائه گزارشی از فرایند انجام وظایف محوله در راستای اجرای باشکوه هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی پرداختند، سپس زمینه‌های همکاری بانک تجارت(مدیریت شعب آذربایجان‌شرقی)، سازمان فرهنگی هنری شهرداری، ادراه کل راه و شهرسازی و هفته‌نامه مهدیار به صورت مشارکت کننده مالی و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، اداره کل ورزش و جوانان استان، کانون فرهنگی و هنری مساجد، سازمان تبلیغات اسلامی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان به عنوان مشارکت کننده  در جشنواره کتابخوانی رضوی در این استان مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

در ادامه نیز طرح‌های در نظر گرفته شده برای تبلیغات محیطی جشنواره از قبیل پوستر، بروشور و بنر مورد بررسی و تصویب اعضای کمیته قرار گرفت.

گفتنی است طی تفاهم نامه منعقد شده میان اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، این سازمان تمامی هزینه‌های تبلیغات محیطی جشنواره را برعهده گرفته است.
منبع : آذربایجان‌شرقی

 
امتیاز دهی
 
 

[PageVisit]
1396/1/5 شنبه