نهاد عمومی کتابخانه های عمومی کشور
اخبار کتابخانه ها
..
زاهدان:
برگزاری نشست کتاب‌خوان کتابخانه عمومی امام حسین(ع) زاهدان
..
حاجی‌آباد:
برگزاری مسابقه نقاشی «خلیج فارس» در کتابخانه عمومی الزهراء حاجی‌آباد
..
بندرعباس:
مسابقه نقاشی در کتابخانه عمومی علامه طباطبائی بندرعباس
..
فسا:
برنامه های بزرگداشت «روز فسا» در کتابخانه‌های عمومی این شهرستان
..
منجیل:
کتابخانه عمومی پیامبر اعظم(ص) بازگشایی شد
1396/2/6 چهارشنبه
..
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی سیستان و بلوچستان:
جشنواره کتاب‌‎خوانی رضوی گام مهمی در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی است

اسفندیار زیدآبادی در دیدار با امام جمعه شهرستان زابل بر برگزاری جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در جهت اشاعه وترویج فرهنگ رضوی تأکید کرد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی سیستان و بلوچستان، اسفندیار زیدآبادی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی سیستان و بلوچستان در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین علی‌اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل با اشاره به برگزاری جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در کشور گفت: جشنواره کتاب‌خوانی رضوی یکی از برنامه‌هایی  است که با همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به مناسبت سالروز میلاد حضرت علی‌بن‌ موسی‌الرضا(ع) و حضرت فاطمه معصومه‌(س) و هم‌زمان با دهه کرامت هر ساله در سطح هر شهرستان بر گزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی، گسترش فعالیت‌های فرهنگی مرتبط با حضرت امام رضا(ع) خواند و ادامه داد: با ابلاغ شیوه‌نامه اجرای کتاب‌خوانی رضوی به کتابخانه‌ها، توزیع کتاب‌های مسابقه کتابخوانی رضوی در کتابخانه‌های عمومی نیز آغاز خواهد شد.

زیدآبادی در ادامه افزود: نگاه کتابداران و مسئولین به این جشنواره نگاهی پویا و براساس اعتقادات دینی‌شان است و آنها در جهت اشاعه فرهنگ رضوی تمام تلاش خود را انجام خواهند داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین کیخا نیز در این دیدار با تاکید بر لزوم مشارکت همه ارگان‌ها در این جشنواره از مسولین خواست تا برای برگزاری باشکوه تر این جشنواره در شهرستان با اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همکاری لازم را داشته باشند.

منبع : سیستان و بلوچستان

[PageVisit]