فهرست

تازه ترین اخبار استان ها

در سومین هفته خردادماه

معرفی و خوانش قسمتهایی از کتاب زندگی به سبک روح‌الله در کتابخانه اشراق برگزار شد.

در سومین هفته خرداد ماه معرفی و خوانش قسمتهایی از کتاب زندگی به سبک روح‌الله: برشهایی از سیره‌ی خانوادگی امام روح‌ا... (ره) نوشته علی اکبر سبزیان توسط کتابدار کتابخانه عبدالکریم اشراق شهرستان بیرجند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بیرجند در سومین هفته خرداد ماه معرفی و خوانش قسمتهایی از کتاب "زندگی به سبک روح‌الله: برشهایی از سیره‌ی خانوادگی امام روح‌ا... (ره)" نوشته علی اکبر سبزیان توسط کتابدار کتابخانه عبدالکریم اشراق شهرستان بیرجند برگزار شد.
کتاب «زندگی به سبک روح‌الله» شامل برداشت‌ها و برش‌هایی از سیره خانوادگی حضرت امام خمینی (ره) است که به کوشش علی اکبر سبزیان انتخاب و به‌صورت مصور در قالب یک کتاب منتشر شده است. نویسنده در این کتاب فرازهایی از خاطرات نقل شده از همسر و خانواده حضرت امام (ره) در مورد نوع برخورد ایشان با خانواده‌شان را ذکر کرده و در کنار آن و به‌تناسب موضوعاتی که در هر خاطره مطرح شده، احادیثی را نیز نقل کرده‌ است. این کتاب که دربرگیرنده نزدیک به 120 خاطره از امام راحل است، سیره، زندگی و شیوه برنامه‌ریزی ایشان در زندگی خانوادگی‌شان را برای مخاطبان بازگو کرده است که می‌تواند الگوی بسیار خوبی برای زندگی سعادتمندانه نسل امروز باشد.
 
 
امتیاز دهی