فهرست

تازه ترین اخبار استان ها

در کتابخانه شهید قدوسی نهاوند برگزار شد:

آئین رونمایی از کتاب سازمان‌های بین‌المللی و مصونیت کارکنان آنها

به مناسبت بیست و نهمین دوره هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار آئین رونمایی از کتاب «سازمان های بین المللی و مصونیت کارکنان آنها» کتابخانه شهید قدوسی فیروزان برگزار شد.

      به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان؛ در هفته کتاب ،کتابخوانی و کتابدار رونمایی از کتاب" سازمانهای بین المللی و مصونیت کارکنان آنان" نوشته محمد کلی‌وند، با حضور روح الله سلگی، بخشدار خزل؛ میلاد امینیان، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نهاوند؛ شهردار، رئیس و اعضا شورای اسلامی شهر فیروزان، اعضای انجمن کتابخانه های بخش خزل و تنی چند از اهالی کتاب دوست برگزار شد.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نهاوند با اشاره به رونمایی کتاب سازمانهای بین المللی در سالن کتابخانه شهید قدوسی شهر فیروزان بیان داشت: برای جامعه اهل کتاب و کتابخوانی باعث افتخار است که امروز در شهر فیروزان شاهد رونمایی از کتاب یکی از نویسندگان بومی این دیار همزمان با هفته کتاب هستیم.
بخشدار خزل نیز با اشاره به جایگاه و اهمیت کتاب در جامعه اضافه نمود: بحث کتاب و کتابخوانی از موضوع بسیار مهم این دوران بوده که امیدواریم با برگزاری برنامه های کتابخوانی شاهد رونق بیش از پیش فرهنگ کتابخوانی در جامعه باشیم.
محمد کلی وند؛ نویسنده کتاب نیز ضمن معرفی کامل کتاب و قدردانی از مجموعه کتابخانه ها که شرایط را جهت این برنامه در هفته کتاب فراهم آوردند اضافه نمودند: کتاب سازمان های بین الملی به نوعی چکیده و عصاره کتاب های مختلف این حوزه بوده که در دوران تحصیل به شکل خلاصه جمع آوری شده و امروز در قالب یک کتاب درآمده است.
عكس های مرتبط :
 
امتیاز دهی