نهاد عمومی کتابخانه های عمومی کشور
مسئول کتابخانه عمومی بصیرت از برگزاری نشست معرفی و جمع‌خوانی کتاب «جاذبه و دافعه علی(ع)» در شهرستان نهاوند خبر داد.
در شهرستان نهاوند:
مسابقه تصویرسازی کتاب «هم روزنامه، هم کلوچه» ویژه اعضای کودک و نوجوان در کتابخانه عمومی امیرالمومنین(ع) نهاوند، برگزار شد.
در راستای اجرای طرح «کتاب‌خوان ماه» در اردیبهشت، کتاب «هم روزنامه، هم کلوچه» از سروده‌های مریم هاشم‌پور در کتابخانه‌های مرکزی میاندوآب، ن والقلم شاهین دژ و مرکزی بوکان جمع‌خوانی شد.
در راستای اجرای طرح کتابخوان ماه؛
جلسه معرفی کتاب جاذبه و دافعه علی علیه السلام، با همکاری اداره کتابخانه‌های عمومی چایپاره و دبیرستان نازنین برگزار شد.
رئیس اداره کتابخانه‎های عمومی شهرستان فاروج از معرفی طرح کتاب‌خوان ماه در قالب درخت دانایی در کتابخانه عمومی امام‎صادق(ع) خیرآباد خبر داد.
به کوشش کتابخانه عمومی شهید خضریان همدان؛
کتاب «آنک آن یتیم نظر کرده» در جمع بیش از 200 نفر از دانش‌آموزان دبستان برهان برزین، توسط مسئول کتابخانه عمومی شهید خضریان، معرفی شد.
به کوشش شِش کتابخانه عمومی روستایی در اردبیل انجام شد؛
برنامه جمع‌خوانی کتاب‌های منتخب اردیبهشت ماه طرح «کتاب‌خوان ماه» به شکل هم‌زمان در شِش کتابخانه عمومی روستایی استان اردبیل برگزار شد.
در کتابخانه عمومی علامه امینی قم صورت پذیرفت؛
نشست معرفی و بررسی مجموعه شعر «هم روزنامه هم کلوچه» سروده مریم هاشم‌پور با حضور رقیه ندیری منتقد و شماری از علاقه‌مندان در کتابخانه علامه امینی برگزار شد.
موج گسترده‌ای از معرفی و ترویج کتاب‌های طرح «کتاب‌خوان ماه» با همکاری کتابداران در روستاهای مختلف استان فارس آغاز شده است.
مراسم جمع‌خوانی کتاب «جاذبه و دافعه امام علی(ع)» با حضور جمعی از بانوان در کتابخانه عمومی آیت‌الله نجفی اهری برگزار شد.
مراسم جمع‌خوانی کتاب «هم روزنامه هم کلوچه» با حضور جمعی از اعضای کودک کتابخانه عمومی شیخ شهاب‌الدین اهری در بخش کودک و نوجوان این کتابخانه برگزار شد.
در راستای بهبود خدمات‌رسانی به اعضای نابینای کتابخانه‌های عمومی همدان انجام شد؛
یکی از منابع پیشنهادی طرح «کتاب‌خوان ماه» برای سهولت دسترسی اعضای نابینا و کم‌بینای کتابخانه‌های عمومی همدان به کتاب صوتی تبدیل شد.
در راستای اجرای طرح «کتاب‌خوان ماه»؛
در راستای اجرای طرح «کتاب‌خوان ماه»، کتاب «هم روزنامه هم کلوچه» در کتابخانه برادران شهید صالحی جمع‌خوانی شد.
با هدف افزایش انگیزه کتابخوانی در کتابخانه علامه طباطبایی محلات انجام شد؛
کتابدار کتابخانه عمومی علامه طباطبایی، استفاده از ابزار نمایش را از بهترین راه‌های علاقمند کردن کودکان و نوجوانان به مطالعه دانست و گفت: اجرای نمایش از روی کتاب، لذت مطالعه را دوچندان می‌کند و اعتماد به نفس را در دانش‌آموزان مدارس افزایش می‌دهد.
اطلاعات بازدید از سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 26371
تعداد بازديد کنندگان سايت: 255691993 تعداد بازديد زيرپورتال: 5147049 اين زيرپورتال امروز: 2964 سایت در امروز: 21582 اين صفحه امروز: 4