نهاد عمومی کتابخانه های عمومی کشور
اخبار کتابخانه ها
..
زاهدان:
برگزاری نشست کتاب‌خوان کتابخانه عمومی امام حسین(ع) زاهدان
..
حاجی‌آباد:
برگزاری مسابقه نقاشی «خلیج فارس» در کتابخانه عمومی الزهراء حاجی‌آباد
..
بندرعباس:
مسابقه نقاشی در کتابخانه عمومی علامه طباطبائی بندرعباس
..
فسا:
برنامه های بزرگداشت «روز فسا» در کتابخانه‌های عمومی این شهرستان
..
منجیل:
کتابخانه عمومی پیامبر اعظم(ص) بازگشایی شد
1396/2/2 شنبه
..
در دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی و مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌‍‌ای ایلام عنوان شد:
همکاری و مشارکت ادارات و نهادها می‌تواند باعث کاهش محرومیت در ایلام شود

مراد جلیلیان در دیدار با مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌‍‌ای ایلام، همکاری و مشارکت ادارات و نهادها را مهم‌ترین عامل برای کاهش محرومیت در این استان عنوان کرد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی ایلام، مراد جلیلیان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی ایلام روز شنبه دوم اردیبهشت‌ماه در دیدار با رضا نصری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای این استان در خصوص امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان این دو اداره کل به منظور ایجاد کتابخانه مشارکتی به منظور توسعه و ارتقای مطالعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی به بحث و تبادل نظر پرداخت.

جلیلیان در این نشست گفت: با توجه به محروم بودن استان ایلام از نظر توسعه و زیرساخت، قطعاً همکاری و مشارکت ادارات و نهادها می‌تواند بار این محرومیت را کاهش دهد.

وی افزود: در بحث کتاب و کتابخوانی همه ادارات می‌بایست برای بالا بردن سطح آگاهی مردم تلاش کنند. با توجه به اینکه نهاد کتابخانه های عمومی کشور متولی امر کتاب و کتابخوانی است، بر این مبنا حرکت می‌کند که ادارات و سازمان‌هایی که ظرفیت‌های فرهنگی بیشتری دارند وارد کار شوند و در قالب تفاهم‌نامه همکاری دوطرفه صورت بگیرد.

گفتنی است، بحث و تبادل نظر پیرامون چگونگی همکاری و ایجاد کتابخانه مشارکتی در اداره کل فنی و حرفه‌ای ایلام از جمله محورهای دیگر این نشست بود.
منبع : ایلام

[PageVisit]