فهرست

تازه ترین اخبار استان ها

با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان؛

انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان تویسرکان برگزار شد

انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان تویسرکان با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان و به ریاست فرماندار شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان؛ جلسه مشترک انجمن کتابخانه‌های عمومی تویسرکان در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان به ریاست سیدرسول حسینی، فرماندار شهرستان تویسرکان و با حضور عاطفه زارعی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان و اعضای حقیقی و حقوقی این انجمن برگزار شد.

عاطفه زارعی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان با بیان اینکه تا کنون بیش از بیست هزار نفر در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی  در استان همدان شرکت کردند؛ اظهار کرد: کتابخانه‌های عمومی در دوران کرونا نه تنها تعطیل نبودند بلکه با رویکردی جدید به ارائه خدمات پرداختند و پویایی خود را حفظ کردند.

وی همچنین از افتتاح و راه اندازی 9  کتابخانه در چند ماه اخیر به نقش ویژه کتابخانه ها در توسعه و رشد کتابخانه ها اشاره نمود.

سید رسول حسینی، فرماندار شهرستان تویسرکان با تقدیر و تشکر از مجموعه کتابداران شهرستان از آنها به عنوان بازوان فرهنگی شهرستان یاد کرد و افزود: سال گذشته شاهد افتتاح  کتابخانه در روستای سیدشهاب توسط بانک پاسارگاد بودیم و بر اساس هماهنگی‌های به عمل آمده در آینده نزدیک نیز این بانک در روستای اشترمل کتابخانه‌ای دیگر افتتاح خواهد کرد.

مهدی کریمی، رئیس  اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تویسرکان از اهدای هفت هزار کتاب به کتابخانه های عمومی شهرستان خبر داد و  افزود: پیگیری ساخت کتابخانه در شهرک قائم و روستای اشترمل از برنامه‌های آتی این اداره در حوزه عمرانی است. همچنین برگزاری جشن نیم قرن همراهی با کتابخانه‌های عمومی در هفته کتاب نیز برگزار می‌شود.

در پایان لوح تقدیری از طرف مدیرکل  به فرماندار شهرستان تویسرکان جهت کسب مقام برتر در برگزاری جلسات انجمن سال ۹۹ اهدا شد.

 
امتیاز دهی