فهرست

برگزیده ها

با حضور نظریه پرداز و استاد ممتاز دانشکده اطلاعات دانشگاه برکلی؛

چهارمین وبینارهای «روایت‌هایی از ایده‌ها و الگوهای مدیریت کتابخانه‌های عمومی» برگزار می‌شود

در ادامه برگزاری سلسله وبینارهای فراملی «روایت‌هایی از ایده‌ها و الگوهای مدیریت کتابخانه‌های عمومی» مایکل باکلند نظریه پرداز و استاد ممتاز دانشکده اطلاعات دانشگاه برکلی به سخنرانی درباره موضوع «چرا کتابخانه‌ها متفاوتند؟» خواهد پرداخت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، چهارمین جلسه از سلسله وبینارهای بین المللی «روایت‌هایی از ایده‌ها و الگوهای مدیریت کتابخانه‌های عمومی» چهارشنبه ۶ مرداد ماه با عنوان «چرا کتابخانه‌ها متفاوتند؟» با سخنرانی مایکل باکلند نظریه پرداز و استاد ممتاز دانشکده اطلاعات دانشگاه برکلی و همچنین با مشارکت جمعی از کتابداران سراسر کشور، از طریق اسکای روم برگزار می‌شود.

 

مایکل باکلند نویسنده کتاب‌هایی مانند «خدمات کتابخانه‌ها: تئوری و عمل» و «بازطراحی خدمات کتابخانه‌ها» معتقد است مهمتر از تفاوت کتابخانه‌ها، تفاوت خدمات است.

این وبینارها که به همت دفتر پژوهش و آموزش و با همکاری انجمن علمی ارتقا کتابخانه های عمومی برگزار می‌شود تا کنون میزبان اساتید، کتابداران و فعالان فرهنگی از امریکا، سوئد، ایران و افغانستان بوده‌است.

علاقه‌مندان به حضور در این وبینار می‌توانند روز ۶ مردادماه ساعت ۲۱.۳۰ الی ۲۳ از طریق صفحه اسکای روم دفتر پژوهش و آموزش نهاد در این آدرس مراجعه یا از طریق پایگاه اطلاع رسانی نهاد و صفحه نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در آپارات این جلسه را پیگیری کنند.

لازم به ذکر است در جلسات گذشته این وبینارها  که به دبیری «منصور کوهی رستمی» استادیار دانشگاه شهید چمران اهواز و با همکاری انجمن علمی ارتقا کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار می‌شود به موضوعات «توسعه خدمات کتابخانه‌های عمومی برای گروه‌های حاشیه‌ای»، «کتابخانه‌های عمومی در سوئد؛ ترویج خواندن» و «طراحی خدمات برای کتابخانه‌ها» پرداخته‌ است.

 
امتیاز دهی