فهرست

انتصاب

با حکم دبیرکل نهاد و با حفظ سمت؛

هوتن والی نژاد سرپرست معاونت اداری و مالی نهاد شد

علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور طی حکمی با تقدیر از خدمات صادقانه اسماعیل شفاعی، هوتن والی نژاد را با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت اداری و مالی نهاد منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور ضمن تقدیر از خدمات صادقانه اسماعیل شفاعی در طول ۵ سال تصدی معاونت اداری و مالی نهاد هوتن والی نژاد را با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت اداری و مالی نهاد منصوب کرد. متن حکم از این قرار است:

برادر گرامی جناب آقای هوتن والی نژاد

باسلام

با احترام نظر به انتصاب برادر گرامی جناب آقای شفاعی به عنوان مدیرکل دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی از سوی وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی، با تشکر از خدمات صادقانه ایشان در طول پنج سال تصدّی معاونت اداری و مالی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، به موجب این حکم حضرتعالی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت اداری و مالی منصوب می‌کنم. امید است با همکاری تمامی معاونین و مدیران کل ستادی و استانی در انجام وظایف خطیر آن معاونت موفق باشید. ان شاء الله

علیرضا مختارپور

دبیرکل

گفتنی است پیش از این هوتن والی نژاد با حکم دبیرکل نهاد به عنوان دستیار دبیرکل برای برنامه ‏ریزی و پیگیری اصلاح و ارتقای بودجه و منابع مالی نهاد کتابخانه‏ های عمومی کشور منصوب شده بود. 

 
امتیاز دهی