اخبار ویژه
شهرستان ها
دیگر رسانه ها
اخبارکوتاه
پاسداشت هفته حجاب و عفاف و دهه کرامت در کتابخانه های عمومی شهرستان؛
سه کتابخانه های عمومی شهرستان ارسنجان با انجام ویژه برنامه های کتابخوانی به استقبال جشنواره کتابخوانی رضوی، هفته حجاب و عفاف و دهه کرامت رفتند.
دورهمی کتاب با طعم جشنواره کتابخوانی رضوی؛
نشست کتاب‌خوان تیر ماه کتابخانه عمومی محمد رسول الله خرامه با معرفی کتاب های هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی و کتاب های طرح کتابخوان تیرماه برگزار شد.
با حضور مسئولان شهرستان؛
نشست کتابخوان، نمایشگاه کتاب و پوستر از جمله ویژه برنامه های کتابخانه عمومی فرهیختگان فراشبند در هفته حجاب و عفاف بود.
برپایی نشست هایی با رنگ و بوی رضوی در کتابخانه عمومی ابن سینا؛
با هدف ترویج سیره رضوی و دعوت به شرکت عموم در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، کتابخانه ابن سینا شهرستان گراش میزبان نشست تخصصی کتابخوان و جمع خوانی رضوی شد.
محمود پوروهاب:
محمود پوروهاب، نویسنده کتاب «مژده گل» از کتاب‌های هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: معرفی کتاب‌های آئینی به کودکان و نوجوانان، یکی از مهمترین نتایج مطلوب برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی است.
به همت کتاب خانه علامه طباطبایی سروستان صورت گرفت؛
همزمان با سالروز میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر، پنجاه کودک علاقه مند در مسابقه نقاشی رضوی شرکت کردند.
بخشی از برنامه‌های هفته نخست مردادماه کتابخانه‌های عمومی استان اعلام شد؛
بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی استان فارس در هفته نخست مردادماه برای استفاده اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.
با اعلام دبیرخانه جشنواره کتابخوانی رضوی؛
مهلت شرکت در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از سوی دبیرخانه این جشنواره تا ۱۰ مردادماه ۱۳۹۷ تمدید شد.
نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی:
دکتر جمشید جعفرپور نماینده مردم سه شهرستان لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، از عموم مردم و مسئولان شهرستان ها و بخش ها برای مشارکت گسترده در این جشنواره دعوت کرد.
مژگان شیخی:
مژگان شیخی نویسنده دو کتاب از منابع هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، با اشاره به ظرفیت‌های کتابخانه‌های عمومی در ترویج کتابخوانی و معارف رضوی، پوشش کشوری جشنواره کتابخوانی رضوی را یکی از مزیت‌های برجسته این جشنواره دانست.
تشکیل جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهر ارد؛
نخستین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش ارد شهرستان گراش در سال جاری به میزبانی کتابخانه عمومی ابن سینا برگزار شد.
سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کازرون با حضور در جلسه کارگروه تخصصی بانوان و خانواده شهرستان، به تشریح هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی پرداخت.
در دو هفته اول تیرماه صورت گرفت؛
نشست کتابخوان اهل قلم، معرفی کتاب های جشنواره رضوی،کارگاه آموزش داستانویسی و مسابقه نقاشی رضوی از جمله برنامه های اجرا شده کتابخانه های عمومی شهرستان های ممسنی و رستم در نیمه اول تیرماه بود.
نویسنده ادبیات دفاع مقدس استان فارس:
اکبر صحرایی معتقد است که پایداری و ماندگاری جشنواره کتابخوانی رضوی بسته به استمرار آن است، زیرا فعالیت های هنری و اصولی به کار زیربنایی نیاز دارد و باید برای آینده آن ها نقشه راه داشت.
نویسنده روستایی نویس خطه فارس:
محمد محمودی نورآبادی، مهم ترین ویژگی جشنواره کتابخوانی رضوی را خاستگاه مذهبی و مکتبی آن می داند و معتقد است که نباید از تأثیر فضای مجازی در ترویج چنین رویدادی غافل بود.
مهدی امینی‌خواه:
بازیگر سینما و تلویزیون در آستانه برگزاری هشتمین دوره از جشنواره کتاب‌خوانی رضوی با بیان اینکه علم و آگاهی مورد نیاز جامعه از سیره رضوی تأمین می‌شود، گفت: مطالعه کتاب‌هایی با موضوعات سیره ائمه(ع) و به‌ویژه امام رضا(ع) مردم را به آن چیزی که می‌خواهند.
پیام دهکردی:
یک بازیگر سینما و تئاتر گفت: در برهوت غربت کتاب، جشنواره کتابخوانی رضوی فرصت مغتنمی برای حیات و تداوم امر کتاب و کتابخوانی در جامعه فراهم کرده است.
چراغ جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان تاریخی فارس فروزان شد
کتابخانه های عمومی شهید خبازی و آل طه شهرستان پاسارگاد میزبان دو نشست کتابخوان و نشست های معرفی و جمع خوانی با موضوع هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی شدند.
اختصاص نشست های قصه گویی به داستان های ضامن آهو؛
جلسات قصه گویی هفتگی کتابخانه عمومی شهید محمد علی پور دهنو بخش چاهورز لامرد با محوریت کتاب های هشتمین جشنواره رضوی برگزار شد.
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس:
حجت الاسلام حسین امیدی معتقد است که برای هدایت نسل جوان و نوجوان ایرانی باید محتوای دینی هدفمند و جذاب تولید شود که این کار در جشنواره کتابخوانی رضوی محقق شده است.
 
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما